Drukuj

Zapisy na pielgrzymkę

Zapisu na XXXV Pieszą Pielgrzymkę Zamojsko - Lubaczowską, zasadniczo dokonujemy u swoich duszpasterzy w parafii.

Zapisy będą prowadzone również w Sekretariacie Pielgrzymki przy Katedrze Zamojskiej ul. Kolegiacka 1 w Zamościu, od dnia 26 lipca do 01 sierpnia w godzinach od 10.00 – 14.00, wówczas koniecznie ze skierowaniem - opinią duszpasterza.
Zapisu w Sekretariacie Pielgrzymki można dokonywać do ostatniej chwili czyli do wyruszenia pielgrzymów na pątniczy szlak.
Chętni mogą również dołączyć i zapisać się na trasie pielgrzymki.
Również w dniu wyjścia pielgrzymki z Tomaszowa Lub. będzie można dokonać zapisu w sekretariacie pielgrzymki przy kościele Zwiastowania NMP. Podobnie będzie w Biłgoraju!
Młodzież do lat 15 włącznie, pielgrzymuje w towarzystwie osoby pełnoletniej. Młodzież w wieku od 16 do 18 lat wędruje za pisemną zgodą rodziców, przedstawioną przy zapisie.
Zapisu dokonujemy na podstawie dowodu tożsamości lub legitymacji szkolnej.
Wpisowe na pielgrzymkę wynosi 100 zł. Gdy z jednej rodziny idzie więcej osób wówczas wpłaty należy dokonać w następujący sposób:
pierwsza osoba z rodziny 100 zł, druga 70, pozostałe 40 zł.

Do pobrania:

KARTA ZAPISU DLA PARAFII - kliknij

 

WZÓR KARTY BAGAŻOWEJ - kliknij  

Karta powinna być zalaminowana i umieszczona w widocznym miejscu na bagażu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - kliknij ( Pobierz - wypełnij - wydrukuj - podpisz - złóż u swojego Duszpasterza lub w Sekretariacie Pielgrzymki ) 

Pamiętaj, zapoznaj się:

REGULAMIN PIELGRZYMKI - KLIKNIJ

Kontakt

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę
Diecezja Zamojsko-Lubaczowska

Dyrektor pielgrzymki
ks. Michał Moń
tel. 603385392, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 665 99 35 36, 692 64 20 55

Fundusz pielgrzymkowy

Przeznaczony jest dla osób, które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce a chcą uczestniczyć duchowo w pielgrzymowaniu.