Drukuj

Zapisy na pielgrzymkę

Ewa Madejek + .

Zapisu na XXXIV Pieszą Pielgrzymkę Zamojsko - Lubaczowską, zasadniczo dokonujemy u swoich duszpasterzy w parafii.

Zapisy będą prowadzone również w Sekretariacie Pielgrzymki przy Katedrze Zamojskiej ul. Kolegiacka 1 w Zamościu, od dnia 25 lipca do 01 sierpnia w godzinach od 10.00 – 14.00, wówczas koniecznie ze skierowaniem - opinią duszpasterza.

Zapisu w Sekretariacie Pielgrzymki można dokonywać do ostatniej chwili czyli do wyruszenia pielgrzymów na pątniczy szlak.

Chętni mogą również dołączyć i zapisać się na trasie pielgrzymki.

Również w dniu wyjścia pielgrzymki z Tomaszowa Lub. będzie można dokonać zapisu w sekretariacie pielgrzymki przy kościele Zwiastowania NMP. Podobnie będzie w Biłgoraju!

Młodzież do lat 15 włącznie, pielgrzymuje w towarzystwie osoby pełnoletniej. Młodzież w wieku od 16 do 18 lat wędruje za pisemną zgodą rodziców, przedstawioną przy zapisie.

Zapisu dokonujemy na podstawie dowodu tożsamości lub legitymacji szkolnej.

Wpisowe na pielgrzymkę wynosi 100 zł. Gdy z jednej rodziny idzie więcej osób wówczas wpłaty należy dokonać w następujący sposób:

pierwsza osoba z rodziny 100 zł, druga 70, pozostałe 40 zł

Do pobrania:

FORMULARZ ZGODY RODZICÓW - kliknij

WZÓR KARTY BAGAŻOWEJ - kliknij

 

Karta powinna być zalaminowana i umieszczona w widocznym miejscu na bagażu.

Pamiętaj, zapoznaj się:

REGULAMIN PIELGRZYMKI - kliknij

 

Kontakt

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę
Diecezja Zamojsko-Lubaczowska

Dyrektor pielgrzymki
ks. Michał Moń
tel. 603385392, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 665 99 35 36, 692 64 20 55

Fundusz pielgrzymkowy

Przeznaczony jest dla osób, które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce a chcą uczestniczyć duchowo w pielgrzymowaniu.